AANMELDEN

 

Billit helpt u aansluiten op PEPPOL

Het Europese netwerk waarmee e-facturen veilig en betrouwbaar kunnen worden uitgewisseld.

PEPPOL is de afkorting voor "Pan-European Public Procurement On-Line" en is de meest veilige, snelste en efficiëntste manier van facturatie in Europa. Het uitwisselen van facturen gebeurt door middel van zogenaamde "Access Points" die beveiligde berichten naar elkaar sturen (Billit heeft een eigen Access Point, klik hier voor de lijst met alle Europese Gecertificeerde Access Points).  

Facturen versturen naar Mercurius  (Access Point van de Overheid) is geen probleem!

 
Wat is PEPPOL

  Wens je een factuur naar de overheid te sturen?

 

Procesinnovatie en automatisering

Verbetering van de operationele efficiëntie; verminder het grote aantal verschillen en handmatige uitzonderingen

 

Verbeter de nauwkeurigheid

verbeteren van de nauwkeurigheid van stamgegevens en de factuurinhoud respectievelijk naleving van orders en contracten

 

Verbeter belastingnaleving

De naleving van de belastingwetgeving verbeteren, het kasbeheer optimaliseren en de transparantie vergroten

 

Verklein de kans op factuurfraude

Een vertrouwde dienstverlener samen met een vertrouwde verkeersketen is een garantie voor het netwerk. Dit vermindert het risico van een BEC-aanval.

Overzicht PEPPOL ready leveranciers

Onderstaande leveranciers kunnen e-facturen versturen via PEPPOL

 

Update : 5 april 2019

  Gelieve contact op te nemen met je leverancier als je nog geen E-facturen ontvangt van hen!

Lijst van topleveranciers die e-facturen versturen naar ondernemers/overheden in Vlaanderen via Peppol/Mercurius.  Lokale overheden betreffen steden en gemeenten, OCMW’s, AGB, lokale politie, hulpverlengingszones en provincies.

Een ruimere lijst van leveranciers die e-facturen versturen naar lokale overheden in Vlaanderen via Open/Peppol Mercurius is beschikbaar (330 leveranciers op 5 april 2019). Lokale overheden betreffen steden en gemeenten, OCMW’s, AGB, lokale politie, hulpverlengingszones en provincies lijst in Excel formaat. De lijst wordt doorlopend geactualiseerd.

# Onderneming Ondernemingsnummer
1 Ansul 0441557163
2 Belfius AutoLease 0461783247
3 Boma 0422029182
4 Bpost 0214596464
5 BTV Bureau voor technische controle Verbruggen 0404288971
6 Cebeo 0405318953
7 Cegeka 0882419490
8 Certimed 0409671085
9 Cofely Services 0402947797
10 Dats 24 0893096618
11 Fluvius (ex-Eandis) 0477445084
12 Farys 0200068636
13 Idewe 0409862612
14 ISS Facility Services 0403313330
15 IWVA (Koksijde) 0205264668
16 Jm bruneau 0465015822
17 KBC Lease 0422562385
18 King 0403542170
19 Krinkels 0821547933
20 Lecot 0405350033
21 lyreco belgium 0406469194
22 Orange Belgium 0456810810
23 pelican rouge 0404868991
24 Pidpa 0204908936
25 Production  (groep colruyt) 428085249
26 Proximus (mei 2019) 0202239951
27 real dolmen 0429037235
28 Renewi 0437748330
29 retail concepts 0416762280
30 rexel belgium 0437237396
31 Ricoh belgium (voor machines) 0418856193
32 Roularta Media Group 0434278896
33 SD Worx 0407139583
34 Securitas 0427388334
35 Solucious (groep colruyt) 0448692207
36 Standaard Boekhandel 0426396954
37 staples 0465406592
38 Uitgeverij Van Den Broele 0451355351
39 Van Marcke 0443336223
40 VEB – Vlaams Energiebedrijf 0843383425
41 Coolblue NV 0862207759